[ Текро-Дніпро ]

Виробник №1 лікувальних добавок, преміксів та БМВД

Головна » Статті » Корисна інформація

Рекомендації по виробництву та використанню кормів і кормових добавок

 Під кормами  слід розуміти всі продукти рослинного, тваринного, мінерального  і штучного походження, які при годівлі забезпечують прояв нормальних фізіологічних функцій тварин, під кормовими добавками – будь які добавки  до раціону, що регулюють кількість і співвідношення в ньому поживних речовин, а також забезпечують найвищу продуктивність тварин.
Умовою  ефективного виробництва повноцінних кормів і кормових добавок та їх використання є дотримання наступних рекомендацій:
1. Будь-яке підприємство, що виробляє корми або кормові добавки, повинно мати книгу обліку продукту, що випускається, а також книгу реєстрації лабораторних аналізів якості продукту.
2. Усі кормиі кормові добавки підприємства повинні випускати серіями та партіями.
3. Корми ікормові добавки слід пакувати в чисті, не колишні у вживанні крафт-мішки, поліетиленові мішки, тканинні мішки, щільні ящики і бочки.
4. Кожна упаковка продукту повинна бути маркована, тобто мати клеймо, знак фірми або підприємства, ярлик, географічні зображення та інші підписи.
5. Усі корми або кормові добавки, що містять сечовину та інші джерела небілкового азоту,на етикетках повинні мати попереджувальний знак, дані про зміст сирого протеїну і в тому числі змісті сирого протеїну за рахунок небілкового азоту, атакож за термінами адаптації тварин до цього корму, системі згодовування корму. Крім того, повинно бути зазначено, з якими джерелами вуглеводистих корміврекомендується згодовувати даний корм, і наведені умови напування тварин.
6. Перед відправленням або видачею продукт зберігають на заводському складі до отриманнялабораторних аналізів, що характеризують якість продукту.
7. Кожне підприємство-виробник повинно розробити інструкцію по зберіганню випускається продукту.
8. На кожну продану партію продукту споживачеві видають посвідчення про якість, вякому вказують: найменування підприємства-виробника, його адресу і підпорядкованість; найменування продукту; серію та дату вироблення; кількість місць і масу партії; показники якості продукту.
9.Транспортування кормів і кормових добавок проводитися будь-яким видом закритого транспорту, що виключає псування продукту при зміні атмосферних явищ. Будь-який транспорт перед перевезенням кормів і кормових добавок повинен бути очищений від сторонніх предметів, вимитий і продезінфікований.
10. Підприємство-виробника або об'єднання на кожен вид корму або кормової добавки розробляє раціон по їх використанню у тваринництві, в якому зазначаються:назву продукту; його хімічний склад; біологічні та фізичні властивості;призначення та показання до застосування, способи застосування.
11. Усі корми або кормові добавки, що містять антибіотики, кокцидіостатики, лікарські речовини та стимулятори росту, повинні використовуватися в господарстві з відома ветеринарной служби.
12. Власники тварин зобов'язані виконувати вказівки по методам годівлі кормами і кормовими добавками, виготовлених цими  підприємствами.
13. При використанні кормів і кормових добавок промислового виробництва власники тварин зобов'язані дотримуватися розроблені норми годівлі тварин і на їх основі створити економічні раціони годівлі. 

Категорія: Корисна інформація | Додав: Sunshine_flower (10.03.2016)
Переглядів: 555 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0